Praca

Praca

Jeżeli szukasz nowych doświadczeń i nie boisz się wyzwań, to praca w naszej restauracji jest idealna dla Ciebie. Chciałbyś zacząć swoją karierę gastronomiczną to zapraszamy do naszego lokalu w centrum Łodzi. Oferujemy pracę w profesjonalnym, zgranym zespole i na dobrych warunkach. Podeślij nam swoje cv oraz portfolio na adres Info@affogato.pl.

Jeśli chcesz się rozwijać w najlepszej restauracji w Łódzi

Jeśli Twój zawód jest dla Ciebie czymś więcej,

Jeśli chcesz pracować w zespole młodym, szybkim, kreatywnym

Jeśli cenisz sobie kulturę pracy na najwyższym poziomie

Aktualnie poszukujemy ludzi na stanowisko:

Demi chef de partie / Chef de partie

Nasze wymagania:

Wykształcenie minimum średnie zawodowe
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dyspozycyjność, samodzielność i dobra organizacja pracy
Wysoka kultura osobista
Zdolność do pracy pełnej wyzwań i wysokich oczekiwań
Umiejętność pracy zespołowej

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie dań zgodnie z recepturami oraz ze standardami w celu osiągnięcia najwyższego stopnia zadowolenia gości
Posiadanie pełnej wiedzy na temat obowiązującego menu, codziennych funkcji oraz promocji
Dzielenie się pomysłami, opiniami i sugestiami podczas codziennych spotkań
Utrzymywanie i przestrzeganie norm sanitarnych, higieny i bezpieczeństwa
Racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką magazynową
Przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów działu