Media Affogato - Affogato - kawiarnia, restauracja, Łódź, Piotrkowska 90 Śniadania, obiady, kawa, wystawy, koncerty

Idź do spisu treści

Menu główne:

.

Maciej Rosiński w Jury KPP 2017!
anna musialik
Przewodnik 2017
Szanghaj Wyniki
Szanghaj Wyniki
Szanghaj Wyniki
Szanghaj Wyniki
Maciej Rosiński Ambasadorem Callebaut
Kolacja degustacja - Affogato
Łódź Kreatywna, SMAKIŁODZI
Transatlantyk 2014
Mixer Regionalny 07.09.2013
Dobry Wiaczór z TVP Łódź 05.09.2013
AS Wywiad
PRZEPIS DLA ZAKOCHANYCH
GOTUJEMY Z SZEFEM KUCHNI RESTAURACJI AFFOGATO
9 Jarmark Wojewódzki 2012

Maciej Rosiński w Jury KPP 2017!

Miło nam poinformować, że nasz szef kuchni Maciej Rosiński został członkiem Jury Kulinarnego Pucharu Polski 2017. Jest to prestiżowy konkurs, którego celem jest odkrywanie i prezentowanie talentów kulinarnych oraz wyłonienie „Najlepszego z najlepszych”. KPP organizowane jest 26-27 września 2017 podczas Targów Polagra Gastro w Poznaniu.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://kpp.mtp.pl/pl/

ANNA MUSIALIK – MANAGER ŁÓDZKIEJ RESTAURACJI AFFOGATO

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z naszą manager Anną Musialik, który przeprowadziła Magda Wesołowska ze strony Culinary Backstage.
| więcej

Premiera Żółtego Przewodnika Gault&Millau 2017

Z przyjemnością możemy Państwa poinformować, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni w Żółtym Przewodniku: otrzymaliśmy 13 punktów, a tym samym przyznano naszej restauracji 2 czapki kucharskie!
| więcej

Łodzią po regionie

Nasz szef kuchni Maciej Rosiński był gościem programu "Łodzią po regionie". Opowiadał między innymi o sukcesach naszej reprezentacji na Olimpiadzie w Erfurcie. Zachęcamy do obejrzenia filmu.
| więcej

Nasze desery w Magazynie SMAK

Nasz szef kuchni miał przyjemność współpracować przy tworzeniu najnowszego, jubileuszowego numeru Magazynu SMAK. Przygotowywał desery i torty, które znalazły się na okładce oraz w środku wraz z przepisami i małym „słownikiem” pojęć cukierniczych.
Zachęcamy do zakupu!

Affogato w Przewodniku Gault&Millau Polska 2016

Drodzy Goście,
Miło nam poinformować, że Restauracja Affogato została wyróżniona 1 czapką (11,5 pkt) w najnowszej edycji Przewodnika Gault&Millau Polska. | więcej

Trzecie miejsce na Marco Polo Cup w Szanghaju!

Mamy przyjemność ogłosić, że podczas targów FCH China nasz szef kuchni Maciej Rosiński, Michał Doroszkiewicz i Dawid Szulc sięgnęli po brązowy medal! | więcej

Maciej Rosiński Ambasadorem Callebaut

Mamy przyjemność poinformować, że nasz szef kuchni Maciej Rosiński od czerwca 2015 roku dołączył do elitarnego Klubu Ambasadorów Barry Callebaut. | więcej

Wspomnienia z kolacji degustacyjnej

W dniach 1-2 kwietnia w restauracji Affogato odbyło się niezwykłe wydarzenie jakim była kolacja degustacyjna autorstwa szefów kuchni: Roberta Trzópka i Macieja Rosińskiego. Menu „Nostalgia... z tęsknoty za wodą” w całości zostało poświęcone owocom morza. | więcej

Smaki Łodzi

Zapraszamy do obejrzenia programu Łódź Kreatywna w TVP3, w którym nasz Szef kuchni Maciej Rosinski opowiada o kuchni łódzkiej i nie tylko.  
| więcej

Transatlantyk Kino Kulinarne

Nasz szef kuchni Maciej Rosiński miał niebywałą przyjemność uczestniczyć w przygotowywaniu pierwszej kolacji będącej częścią Festiwalu Transatlantyk w Poznaniu. Kino Kulinarne to jedna z najważniejszych sekcji filmowych TRANSATLANTYK Festival Poznań.  
| więcej

MIXER REGIONALNY 2013

Pamiętają Państwo zeszłoroczny Mixer Regionalny? W tym roku również mogliśmy wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. To już 10 edycja wydarzenia, które wcześniej było nazywane Jarmarkiem Wojewódzkim, podczas którego można kupować lokalne wyroby, oglądać występy regionalnych zespołów, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek z okolic Łodzi. | więcej

DOBRY WIECZÓR Z TELEWIZJĄ ŁÓDŹ

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że TVP Łódź zaczęła kolejny sezon programów na żywo „Dobry wieczór z Telewizją Łódź”. | więcej

AS Wywiadu - Zbigniew Witkowski

Kilka tygodni temu mieliśmy okazji gościć ekipę programu AS Wywiadu, którego gościem specjalnym był Zbigniew Witkowski, trener piłkarskiej reprezentacji Polski kobiet do lat 17.

Zapraszamy do oglądania! | więcej

KAWA CZY HERBATA?

Szef kuchni Maciej Rosiński miał przyjemność gościć w porannym programie „Kawa czy herbata?”, gdzie gotował i opowiadał o tradycyjnych potrawach Łodzian. Nagranie odbyło się w wyjątkowej scenerii Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.
Przepisy potraw, które były przedstawiane można znaleźć pod linkiem: http://www.tvp.pl/styl-zycia/kuchnia/ksiazka-kucharska/przepisy/kawa-czy-herbata/maciej-rosinski-tradycyjne-potrawy-lodzian/11333482
Poszczególne fragmenty są dostępne na stronie www.tvp.pl


PRZEPIS DLA ZAKOCHANYCH

Szef Kuchni Maciej Rosiński został poproszony o przygotowanie propozycji potrawy idealnej na Święto Zakochanych 14 lutego. Zapraszamy do lektury!


http://www.jemywlodzi.pl/index.php/artykuly/205-przepis-dla-zakochanych-affogato


GOTUJEMY Z SZEFEM KUCHNI RESTAURACJI AFFOGATO

Redakcja portalu Jemy w Łodzi odwiedziła restaurację Affogato, aby porozmawiać z Szefem Kuchni Maciejem Rosińskim o pasji gotowania oraz innych zamiłowaniach, które składają się na całokształt jego osobowości. Ponadto, w artykule znajdą Państwo przepis na łososia na puree ziemniaczanym pod pesto pietruszkowym z pieczonymi pomidorkami.


http://www.jemywlodzi.pl/index.php/artykuly/134-gotujemy-z-szefem-kuchni-restauracji-affogato


AKADEMIA KAWY AFFOGATO

Po sukcesie podczas Festiwalu Kawy 2012 zostaliśmy zaproszeni przez portal Jemy w Łodzi do stworzenia Akademii Kawy w 3 częściach. W każdej z nich dowiedzą się Państwo mnóstwa ciekawostek i niuansów, które sprawiają, że kawa w Affogato ma tak niepowtarzalny smak. Zapraszamy!
      Część I                            Część II                              Część III

                         


9 Jarmark Wojewódzki 2012

Od 7 do 9 września całe województwo miało okazję zaprezentować się w centrum Łodzi, w okolicy łódzkiej Hali Sportowej.
W ubiegły weekend także nasz Szef Kuchni Maciej Rosiński miał okazję wziąć udział w Jarmarku Wojewódzkim przy stanowisku Telewizji Łódź, która świętowała 60 lat swojej działalności.
| więcej


TELEWIZJA POLSKA SA

W programie „Twoje popołudnie z telewizją Łódź” miałyśmy okazję zaprezentować sztukę Latte Art oraz pochwalić się sukcesem podczas Festiwalu Kawy - zdobyciem tytułu NAJLEPSZEJ KAWIARNI 2012
| więcej

TELEWIZJA POLSKA SA

Zapraszamy na program "Twoje Popołudnie z Telewizją Łódź",w którym gotuje nasz Szef Kuchni Maciej Rosiński. | więcej

 

TELEWIZJA POLSKA SA

Podsumowanie drugiej edycji Festiwalu Kawy w Łodzi, z wizytą w zwycięskim Affogato.

| więcej

 

TELEWIZJA POLSKA SA

Baristki z Affogato miały przyjemność wystąpić w programie,
"Popołudnie z telewizją Łódź".

| więcej

 

PIERWSZY FESTIWAL KAWY W ŁODZI

DW trakcie Pierwszego Festiwalu Kawy gościliśmy TVP, dzieki której możemy obejrzeć relację z przebiegu festiwalu.

| więcej

 

18.04.2009 AKADEMIA KAWY W AFFOGATO

Oto jak pisano o odkrywanych tajemnicach kawy podczas warsztatów kawowych.
| więcej

 

DWUMIESIĘCZNIK BIZNESOWO-LIFESTYLOWY EXACTO 2(2) 2009
| więcej

DOBRE WNĘTRZE nr 6 - Atykuł Łódź spacerowa
| więcej

 

ŚCIERAŃSKI I KOBOJEK NA SCENIE AFFOGATO

Relacja koncertu, w wykonaniu dwóch znakomitych polskich muzyków Krzysztofa Ścierańskiego (bas) i Michała Kobojka (saksofon) w MM Moje Miasto.

| więcej

 

FINAŁ PIERWSZEJ EDYCJI AKCJI FOTOPROZAK

|więcej

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego