Kolacja

Idź do spisu treści

Menu główne:

..

Affogato Najlepszą Restauracją 2016!29 września 2016 w hotelu Tobaco, rozdane zostały pierwsze Łódzkie Nagrody Kulinarne. Jest to wydarzenie, które organizował portal Jemy w Łodzi wspólnie z firmą Elpro. Wyróżnieniem uhonorowane zostały najlepsze łódzkie restauracje kawiarnie i osoby związane z lokalną gastronomią. Podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów w kategoriach: najlepszy wystrój, najlepsza obsługa, najlepszy kelner/kelnerka, ambasador łódzkiej gastronomii, najlepsza cukiernia/piekarnia, najlepsza restauracja tematyczna, najlepsza kawiarnia, najlepszy szef kuchni, najlepsza restauracja wg Jury oraz wg Publiczności.

Nasza restauracja zdobyła aż 3 wyróżnienia!

Najlepsza Restauracja – Nagroda PublicznościNajlepsza Restauracja – Nagroda Publiczności

Przyznana głosami łodzian i czytelników portalu Jemy w Łodzi.

Najlepszy Szef KuchniNajlepszy Szef Kuchni

Nagroda za stworzenie wyjątkowej i rozpoznawalnej kuchni autorskiej, profesjonalną organizację pracy restauracji oraz za ogromny talent i wiedzę w dziedzinie gastronomii i gotowania, których potwierdzeniem są nie tylko liczne nagrody, ale również uznanie gości.

Najlepsza RestauracjaNajlepsza Restauracja

Nagroda za konsekwentne łączenie w jednym lokalu wszystkiego, co czyni restaurację doskonałą: wyśmienitej kuchni, profesjonalnego serwisu i wyjątkowej atmosfery, które od lat doceniają zarówno goście, jak i profesjonaliści branży gastronomicznej.

Źródło: portal Jemy w Łodzi


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego