Koncert Jazzowy Krzysztofa Ścierańskiego i Michała Kobojka - Affogato - kawiarnia, restauracja, Łódź, Piotrkowska 90 Śniadania, obiady, kawa, wystawy, koncerty

Idź do spisu treści

Menu główne:

27.09.2009. KONCERT JAZZOWY KRZYSZTOFA ŚCIERAŃSKIEGO I MICHAŁA KOBOJKA

Koncert, w wykonaniu dwóch znakomitych polskich muzyków Krzysztofa Ścierańskiego (bas) i Michała Kobojka (saksofon), był prawdziwym wydarzeniem w kalendarzu kulturalnym Łodzi, gdyż po raz pierwszy można było usłyszeć obu muzyków razem, w miejscu tak kameralnym i tak znakomicie korespondującym z ciepłym tembrem smooth jazzowego brzmienia.

Ten typ jazzu łączący tradycyjne brzmienie ze stylami takimi jak: funk, pop i R&B, często krytykowany przez jazzowych purystów, tym razem nie potrzebował absolutnie żadnej obrony.

Wciąż ewoluujące kompozycje Ścierańskiego w połączeniu z saksofonową nutą Kobojka z czasem przeistoczyły się w wyjątkowe jam session wprawiającą w muzyczny trans wszystkich zgromadzonych gości.

Wraz z rozpoczęciem samej muzycznej uczty, wszyscy miłośnicy jazzu mogli oddać się również uczcie organoleptycznej, pozwalając sobie na skosztowanie znakomitej kawy, bądź niezwykłych deserów, których wyjątkowe walory smakowe, idealnie podkreślały wykwintny charakter jazzowego wieczoru.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego