Herbaty - Affogato - kawiarnia, restauracja, Łódź, Piotrkowska 90 Śniadania, obiady, kawa, wystawy, koncerty

Idź do spisu treści

Menu główne:

.


Sirocco CEYLON DECAF
Ekskluzywna przyjemność z tradycyjnej ojczyzny herbaty Sri Lanki. Ożywiająca, pełna i mocna w smaku, zadowoli każdego konesera. Bez kofeiny – wspaniała do picia także wieczorem.


10,00


Sirocco GENTLE BLUE
Szlachetna klasyczna czarna herbata, zachwycająca nutą cytrynowej świeżości, którą zawdzięcza ekologicznie uprawianej bergamotce.


10,00


Sirocco WHITE SILVER NEEDLE
Wysoko ceniona przez koneserów herbata biała w Chinach była zastrzeżona tylko dla cesarza i arystokracji. Łagodny bukiet i niepowtarzalny zapach jaśminu pozwalają doznać majestatycznej wprost przyjemności.


10,00


Sirocco JAPANESE SENCHA
Tradycyjna zielona herbata z Japonii, pochodząca z certyfikowanych upraw ekologicznych, która dzięki swojemu pełnemu i cierpkiemu aromatowi jest nadzwyczaj ceniona w swojej ojczyźnie.

10,00


Sirocco RED KISS
Wyszukana mieszanka, pełna owocowo zmysłowej magii pieszczonych promieniami słońca owoców.

10,00


Sirocco MOROCCAN MINT
Fascynuje niezrównanym, intensywnym aromatem i ożywiającym zapachem prawdziwej marokańskiej mięty Nana. Odświeżająca przyjemność dla wszystkich zmysłów.

10,00


Sirocco CAMOMILE ORANGE BLOSSOMS
Połączenie najlepszych kwiatów i kawałków pomarańczy jest wystarczające by czynić tą herbatę klasyczną w swojej kategorii. Wspaniały i pełny aromat pomarańczowy nie przyćmiewa jednak smaku rumianku. .

10,00


Sirocco ROOIBOS TANGERINE
Wspaniały rooibos – świetnie przyswajalny, owocowy, bez kofeiny. Delikatna nuta mandarynki dopełnia niepowtarzalności tej mieszanki.

10,00

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego