Atr Horyzonty w Affogato 2014 - Affogato - kawiarnia, restauracja, Łódź, Piotrkowska 90 Śniadania, obiady, kawa, wystawy, koncerty

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ekspozycja jest odsłonięciem fragmentu obszernej wystawymalarstwa pastelowego pt. „Nadzieja nosi niebieską sukienkę”, którą oglądamy na różnych wystawach w Polsce od2012 r., aktualnie w Sławkowie k. Krakowa. W związku z wyprzedaniem części ekspozycji poprosiliśmy Panią Karolinę o uzupełnienie kolekcji o nowe pozycje. Zapraszamy do obejrzenia nowych obrazów, a także do ich kupna dla siebie bądź w prezencie dla kogoś bliskiego. Będą piękną ozdobą w każdym pomieszczeniu!
Do zobaczenia!

Więcej na www.barycka.pl oraz www.affogato.pl

ZAPRASZAMY

Wykształcenie artystyczne odebrałam na Łódzkiej Akademii Muzycznej uzyskując dyplom Magistra Sztuki 2001 r. Potem kształciłam się pod opieką znakomitej profesor wokalistyki polskiej Maestry Teresy Żylis-Gara oraz prof. Elssnera we Wrocławiu, komponuję, piszę teksty własnych kompozycji, od lat koncertuje z zespołem Mocni w Duchu w Polsce i za granica min. w Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych tworząc i nagrywając muzykę religijna.Mówię ,jednak, że moim pierwszym obdarowaniem ,które rozwijałam od dziecka było malarstwo i działania wokół sztuk plastycznych. Przyznaje, ze szykowałam, się do Akademii Sztuk Pięknych na malarstwo. Uczyłam się podstaw kompozycji, rozwijałam wiedze z Historii Sztuki na wykładach w Łódzkim Muzeum Sztuki.
www.barycka.pl

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego